ArtLights Světelný řetěz Linea all seasons, 10 m, 4,5 W
ArtLights Světelný řetěz Linea all seasons, 10 m, 4,5 W
Venkovní světelný řetěz Linea all seasons, délka 10 m, 100x LED teplá bílá (2500 K), celkový příkon 4,5 W. Napájecí zdroj není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66348Doprava a platba
649 Kč bez DPH (785,29 Kč s DPH)
Venkovní světelný řetěz Linea all seasons, délka 10 m, 100x LED teplá bílá (2500 K), celkový příkon 4,5 W. Napájecí zdroj není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66348Doprava a platba
Použití
Linea all seasons je venkovní světelný řetěz plně kompatibilní s ostatními produkty z kategorie Artlights (propojuje se stejnými konektory a k napájení využívá stejné transformátory 230/12 V AC). Řetěz je osazen 100 ks LED (teplá bílá) s celkovým příkonem 4,5 W. Díky Plug&Play konektorům lze velmi snadno propojit až pět řetězů do jednoho celku.Specifikace
Balení obsahuje:
- Světelný řetěz Linea all seasons (10 metrů).
- Připojovací kabel (3 metry) s usměrňovačem 12 V AC / 12 V DC.
Světelný řetěz nepřipojujte přímo na transformátor. Řetěz musí být zapojen přes dodaný připojovací kabel, jehož součástí je usměrňovač ze střídavého napětí na stejnosměrné. V případě zapojení více řetězů za sebou (max. 5), stačí použít jeden připojovací kabel (usměrňovač).
Balení neobsahuje transformátor.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka řetezu | 10 m |
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Index podání barev CRI | >65 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | plast |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ne |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 4,5 W |
| Připojovací kabel | 3 m + usměrňovač |
| Regulace jasu | Ne |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 25000 hodin |
| Světelný tok | 7,5 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ světelného zdroje | 100x LED teplá bílá |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Životnost - počet zapnutí | 10000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 2500 K |
Související produkty8

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
1 744,82 Kč s DPH

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
229,90 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
273,46 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
307,34 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
653,40 Kč s DPH

Transformátor 230/12 V AC, 20 VA, DIN
767,14 Kč s DPH

ArtLights Transformátor 230/12 V AC, 150 VA
1 154,34 Kč s DPH

ArtLights Programovatelný soumrakový spínač 12 V (max 150 W)
646,14 Kč s DPH
Alternativní produkty3

ArtLights Světelný řetěz Linea, 10 m, 2 W
585,64 Kč s DPH

ArtLights Světelný řetěz Partylights, 10 m, 8 W
990,99 Kč s DPH

Světelný řetěz FUN, 14 m, 10 W, RGB, Bluetooth
1 160,39 Kč s DPH


