ArtLights Zdroj 230 V AC/12 V DC, 24 W
ArtLights Zdroj 230 V AC/12 V DC, 24 W
Napájecí zdroj 230 V AC/12 V DC, pro svítidla s celkovým příkonem do 24 W, Plug and Play připojení, adaptérové provedení do zásuvky. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66632Doprava a platba
335 Kč bez DPH (405,35 Kč s DPH)
Napájecí zdroj 230 V AC/12 V DC, pro svítidla s celkovým příkonem do 24 W, Plug and Play připojení, adaptérové provedení do zásuvky. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66632Doprava a platba
Použití
Specifikace
Napájecí zdroj 230 V AC/12 V DC, 24 W pro nízkonapěťové osvětlení v zahradách. Plug and Play připojení.
Parametry
| Adaptérové provedení do zásuvky | Ano |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 150 g |
| Krytí | IP44 |
| Materiál | plast |
| Počet konektorů | 1 |
| Primární napětí | 230 V |
| Sekundární napětí (U) | 12 V DC |
| Výkon (P) | 24 W |
| Max. trvalá zátěž | 24 W |
Příslušenství1
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel FLEX, 150 W, délka 50 m
Skladem
2 195 Kč bez DPH
2 655,95 Kč s DPH
2 655,95 Kč s DPH
Související produkty6
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
414 Kč bez DPH
500,94 Kč s DPH
500,94 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
892 Kč bez DPH
1 079,32 Kč s DPH
1 079,32 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Alternativní produkty (2)


Alternativní produkty2
Rychlé info

ArtLights Transformátor 230/12 V AC, 60 VA
Není skladem
588 Kč bez DPH
711,48 Kč s DPH
711,48 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Transformátor 230/12 V AC, 150 VA
Skladem
954 Kč bez DPH
1 154,34 Kč s DPH
1 154,34 Kč s DPH