FX Luminaire M-PZ, 4 W, ZD, 3 LED
FX Luminaire M-PZ, 4 W, ZD, 3 LED
Celohliníkové dekorativní svítidlo FX Luminaire M-PZ osazené patentovaným světelným zdrojem, 4 W, plynulá regulace jasu, zónování, životnost 50 000 hodin. Plně kompatibilní s ovládací jednotkou LUXOR. Více
Výrobce: FX LuminaireKód produktu: 66931Doprava a platba
5 420 Kč bez DPH (6 558,20 Kč s DPH)
Celohliníkové dekorativní svítidlo FX Luminaire M-PZ osazené patentovaným světelným zdrojem, 4 W, plynulá regulace jasu, zónování, životnost 50 000 hodin. Plně kompatibilní s ovládací jednotkou LUXOR. Více
Výrobce: FX LuminaireKód produktu: 66931Doprava a platba
Použití
Moderní svítidlo vhodné k osvětlení teras, příjezdových cest a chodníků na zahradě. V kombinaci s ovládací jednotkou Luxor umožňuje plynulou regulaci jasu a osvětlení tak lze přizpůsobit konkrétní situaci.Specifikace
HLAVNÍ VÝHODY SVÍTIDEL FX LUMINAIRE
- Inovativní design - FX Luminaire klade důraz na moderní a esteticky příjemný design svítidel, která najdou uplatnění v různých prostředích, ať už jde o zahrady, cesty, terasy nebo jiné venkovní prostory.
- Pokročilé technologie - svítidla FX Luminaire jsou osazena světelnými zdroji s vysokou energetickou účinností a dlouhou živostností. Vybrané modely umožňují zónování, plynulou regulaci jasu a volbu barevné teploty.
- Odolnost a spolehlivost - svítidla FX Luminaire jsou navržena tak, aby odolávala nepříznivým povětrnostním vlivům. Materiály použité při výrobě a povrchová úprava svítidel zajištuje odolnost vůči korozi a opotřebení.
- Flexibilita - svítidla FX Luminaire jsou plně konfigurovatelná, snadno se instalují a mohou být integrována s vybranými systémy chytrých domácností. Světelný systém máte stále na dosah ve svém mobilním telefonu.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI SVÍTIDLA M-PZ
- Kompatibilita s ovládací jednotkou Luxor.
- Zónování.
- Stmívatelnost (plynulá regulace jasu).
- Světelný zdroj s dlouhou životností.
- Kvalitní materiály a špičkové zpracování.

Zónování
Znáte-li dekodérový systém ze závlahových systémů, pak máte jasnou představu, jak funguje světelný systém Luxor. Ovládací jednotka Luxor řídí každé jednotlivé svítidlo. V rámci programování můžete sdružit svítidla do zón případně vytvořit jen jednu zónu pro celý světelný systém. V jednotce Luxor resp. mobilní aplikaci ovládáte jednotlivé zóny a všechna svítidla k dané zóně přiřazená. Je jen na Vás, zda si nastavíte jinou úroveň jasu u každého svítidla nebo aplikujete společné nastavení u vybraných svítidel v rámci jednotlivých zón.
Stmívatelnost
Svítidlo umožňuje plynulou regulaci jasu, díky tomu můžete přizpůsobit intenzitu osvětlení konkrétní situaci. Další nespornou výhodou je úspora energie a prodloužení životnosti světelného zdroje.
Světelný zdroj
Oproti běžným LED „žárovkám“ umožňuje světelný modul svítidla M-PZ výrazně efektivnější chlazení čímž je zabráněno jejich přehřívání a degradaci. V kombinaci s řídícími obvody a kvalitními stabilizátory napětí je docíleno garantované životnosti 55 000 hodin.
Zpracování
Tělo svítidla je vyrobeno z hliníku metodou tlakového lití. Touto technologií je zajištěna vysoká přesnost a kvalita výsledného dílu. Po vyleštění je odlitek vystaven dvojité anodizaci, při které dojde k vytvoření ochranné oxidové vrstvy na povrchu. Tento proces zvyšuje odolnost proti korozi, zlepšuje estetický vzhled a mírně zvýší tvrdost povrchu. Poslední úpravou je práškové lakování, které dodá svítidlu finální vzhled. Celým tímto výrobním procesem je dosaženo špičkové kvality, odolnosti a exklusivního vzhledu svítidla.
Video
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Index podání barev CRI | 80+ |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | Tlakově litý hliník |
| Montáž | zemní trn/šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ne |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Příkon | 4,2 W |
| Připojovací kabel | 3m SPT-1W |
| Regulace jasu | Ano |
| Rozměry | 6,4 x 6,4 x 56,2 cm |
| Rozsah provozních teplot | -18 až +50 °C |
| Světelný tok | 113 lm |
| Typ světelného zdroje | Integrovaná LED dioda Cree® |
| Životnost | 55 000 hodin |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3900 K |
| Zónování | Ano |
| Vstupní napětí | 10 až 15 V |
| Kompatibilita se systémem LUXOR | Ano |
Související produkty5

IR - Vlhkotěsný konektor (vel. XS/S)
20,57 Kč s DPH

CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
1 755 Kč s DPH

CYKY-O 2x2,5 (CYKY 2Dx2,5) "METRÁŽ"
145,20 Kč s DPH

FX Luminaire Ovladací jednotka Luxor, 300 VA
23 390,51 Kč s DPH

FX Luminaire Transformátor EX, 150 VA
4 948,90 Kč s DPH
Alternativní produkty8

ArtLights Orion, 2 W, LED
1 374,56 Kč s DPH

ArtLights Phobos, 1,5 W, LED
2 538,58 Kč s DPH

ArtLights Arco 60, 3 W, LED
2 046,11 Kč s DPH

ArtLights Ceto, 2 W, LED
998,25 Kč s DPH

ArtLights Rune, 1,8 W, LED
1 324,95 Kč s DPH

FX Luminaire JS, 4 W, ZD, 3 LED
5 155,81 Kč s DPH

FX Luminaire M-PJ, 4 W, ZD, 3 LED
4 618,57 Kč s DPH

FX Luminaire PL, 1,3 W, LED
1 868,24 Kč s DPH













