Různí prověření dodavatelé Stíněný kabel TCEPKPFLE 1X4X0,6
Různí prověření dodavatelé Stíněný kabel TCEPKPFLE 1X4X0,6
Stíněný zemní kabel, odolný UV, vhodný pro připojení senzorů (vodoměrů, tlakových senzorů). Metráž. Více
Výrobce: Různí prověření dodavateléKód produktu: 13390Doprava a platba
42 Kč bez DPH (50,82 Kč s DPH)
Stíněný zemní kabel, odolný UV, vhodný pro připojení senzorů (vodoměrů, tlakových senzorů). Metráž. Více
Výrobce: Různí prověření dodavateléKód produktu: 13390Doprava a platba
Použití
Stíněný UV odolný kabel vhodný například pro propojení ovládací jednotky s vodoměrem, nebo tlakovým senzorem. Vnitřek kabelu je mezi jednotlivými vodiči vyplněn hmotou, která zabrání průniku vody vnitřkem kabelu, UV odolnost vnějšího pláště zabraňuje degradaci slunečním zářením. Stínění žil zamezuje rušení signálových vodičů způsobené kupříkladu silovým vodičem motoru. I při použití stíněného kabelu respektujte minimální vzdálenost při souběhu vedení (20 cm)!Specifikace
Kabely jsou vodotěsné a určeny pro vnější telekomunikační sítě, vhodné pro uložení do země, kabelových kanálů nebo do trubek. Kabely jsou také použitelné pro různé typy přenosových systému včetně ADSL2+ a VDSL2. Jsou určeny pro zatažení do kabelovodů, kladení do země (pískového lože) a do prostor, kde není zvýšené nebezpečí mechanického poškození kabelu. Při uložení na podpěrách je doporučená vzdálenost podpěr 1 m, výjimečně 1,5 m, přičemž úseky 1,5 m spolu nesmí sousedit.
Parametry
| Barva pláště | Černá |
|---|---|
| Certifikát | EZÚ |
| Jmenovité napětí (U) | 150 V |
| Materiál vnitřní izolace | Foam-skin PE |
| Poloměr ohybu | min. 90 mm |
| Provozní teplota | –40 až +70 °C |
| Průřez vodiče | 0,6 mm² |
| Skladba jader vodičů | Plné jádro RE |
| Třída reakce na oheň | Fca |
| Typ kabelu | TCEPKPFLE |
| UV odolnost | Ano |
| Venkovní použití | Ano |
| Vnější průměr | 9 mm |
| Značení žil | Barvou |
| Počet žil kabelu | 4 |
| Třída vodiče | Tř. 1 = jednodrátové |
| Splétání | Svazek |
| Splétaný prvek | Čtyřka |
| Značení žil a skupin | ČSN EN 60708 |
| Podélně vodotěsný kabel | Ano |
| Izolační odpor, min./zkoušeno | 1,5/10 GΩ.km |
| Zkušební napětí ž/ž | 500 V /50 Hz |
| Zkušební napětí ž/s | 1 kV /50 Hz |
| Provozní kapacita průměrná, max. | 42 nF/km |
| Provozní kapacita jednotlivá, max. | 49 nF/km |
| Kapacitní nerovnováha k1, max. | 250 pF/500 m |
| Měrný útlum při 16 kHz, max. | 3,8 dB/km |
| Měrný útlum při 80 kHz, max. | 6 dB/km |
| Stínění celého kabelu | Fólie |
| Stínění páru vodičů | Bez |
| Rozsah teplot při pokládce | min. –10 °C |
| Stínění - materiál | PE Al PE páska |
| Materiál pláště | PE černý, odolný proti UV záření |
| CSN EN | 60708 |
| Nebezpečné látky | NPD |
| Harmonizovaná norma | ČSN EN 50575:2015+A1:2017 |
| Odpor jádra | 133,2 Ω/km |
| Informativní hmotnost | 65 kg/km |
Příslušenství8

Vodotěsný konektor WN-OR (vel. S)
41,14 Kč s DPH

Electro Terminal Svorkovnice lámací EKL 0 1 - 4 mm²
17,55 Kč s DPH

Krycí fólie červená, šířka 22 cm, délka 100 m
295,24 Kč s DPH

WAGO Svorka na vodiče COMPACT / 2 x 0,75 - 2,5 mm
6,66 Kč s DPH

WAGO Svorka na vodiče s upínáním 221-413
15,73 Kč s DPH

Vodotěsná kabelová spojka 3x0,5-1,5 mm² "I"
87,12 Kč s DPH

WAGO Svorka na vodiče s upínáním 221-2411
15,13 Kč s DPH

FRÄNKISCHE Chránička Fränkische FFKu-EM-F-UV 25mm
1 573 Kč s DPH
Související produkty8

IR - Vlhkotěsný konektor (vel. XS/S)
20,57 Kč s DPH

CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 200 m
3 510 Kč s DPH

Měřící zařízení "MULTIMETR - EM39"
405,35 Kč s DPH

Zkoušečka napětí MS-18
65,95 Kč s DPH

Vodotěsný konektor BVS-1 (vel. M)
59,29 Kč s DPH

Kopos Chránička MONOFLEX 16 mm - 50m
393,50 Kč s DPH

Hunter HC-100-FLOW, vodoměr s impulzním výstupem, 1"
6 290,79 Kč s DPH

GPH Příchytka stahovacích pásků
5,93 Kč s DPH
Alternativní produkty2

CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
1 755 Kč s DPH

ICW 2x0,8 mm², balení 50 m
817 Kč s DPH

