ArtLights Olona, 1,5 W, LED
ArtLights Olona, 1,5 W, LED
Novinka
Designový hliníkový spot Olona, 12V AC, 1,5 W. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66342Doprava a platba
645 Kč bez DPH (780,45 Kč s DPH)
Designový hliníkový spot Olona, 12V AC, 1,5 W. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66342Doprava a platba
Použití
Moderní zahradní svítidlo Olona je vhodné k efektnímu nasvícení objektů, křovin a stromů v okrasných zahradách a dalších exteriérech. Svítidlo je dodáváno včetně LED světelného zdroje teplého bílého světla o příkonu 1,5 W.Specifikace
Balení obsahuje:
- svítidlo Olona
- LED světelný zdroj teplého bílého světla o příkonu 1,5 W
- trn sloužící k ukotvení svítidla do zeminy
- hmoždinky a šrouby pro uchycení svítidla do pevných povrchů
Balení neobsahuje transformátor.
Balení obsahuje:
svítidlo Arcus s napájecím kabelem délky 1 m
LED světelný zdroj teplého bílého světla o příkonu 5 W
trn sloužící k ukotvení svítidla do zeminy
hmoždinky a šrouby pro uchycení svítidla do pevných povrchů
Balení neobsahuje transformátor.Balení obsahuje:
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Energetická třída | A+ |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Index podání barev CRI | >65 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | hliník |
| Montáž | zemní trn/šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 5 W |
| Připojovací kabel | 1m H05RN-F |
| Regulace jasu | Ne |
| Rozměry | 6 x 9 x 10 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 10000 hodin |
| Světelný tok | 85 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ patice | G4 |
| Typ světelného zdroje | MR11 teplá bílá |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Životnost - počet zapnutí | 5000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
Příslušenství1
Rychlé info

ArtLights Power LED MR11, G4, 12 V AC, 1,8 W, Teplá bílá
Skladem
285 Kč bez DPH
344,85 Kč s DPH
344,85 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
Skladem
1 442 Kč bez DPH
1 744,82 Kč s DPH
1 744,82 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
414 Kč bez DPH
500,94 Kč s DPH
500,94 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
892 Kč bez DPH
1 079,32 Kč s DPH
1 079,32 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
Skladem
118 Kč bez DPH
142,78 Kč s DPH
142,78 Kč s DPH

