ArtLights Round 50 SMART, 5 W, RGB LED
ArtLights Round 50 SMART, 5 W, RGB LED
Dekorativní svítidlo Round 50, 12V AC s RGB LED světelným zdrojem 5 W. Ovládání mobilním telefonem. Průměr koule 50 cm. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66378Doprava a platba
4 776 Kč bez DPH (5 778,96 Kč s DPH)
Dekorativní svítidlo Round 50, 12V AC s RGB LED světelným zdrojem 5 W. Ovládání mobilním telefonem. Průměr koule 50 cm. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66378Doprava a platba
Použití
Round 50 SMART je určeno pro dotváření atmosféry ve Vaší zahradě. Je vhodné pro použití v blízkosti exponovaných a často obývaných ploch, zahradních sezení a teras. Svítidlo je dodáváno včetně RGB LED světelného zdroje o příkonu 5 W.Specifikace
Světelný systém SMART je tvořen Wi-Fi jednotkou, svítidly a případně dalšími prvky. Vzájemná komunikace všech zapojených zařízení je realizována bezdrátovým protokolem ZigBee, připojení na internet zajišťuje Wi-Fi jednotka. Všechny prvky světelného systému SMART se nastavují a ovládají mobilní aplikací Smart Life.
Každé svítidlo SMART je přijímačem a zároveň vysílačem signálu ZigBee. Díky tomu lze do systému připojit i svítidla, které jsou mimo dosah Wi-Fi jednotky. Vzdálená svítidla nejsou připojena přímo k jednotce, ale komunikují s ní prostřednictvím dalších svítidel (tzv. mesh síť). Dosah signálu mezi jednotlivými svítidly je 20 metrů v případě přímé viditelnosti.
V rámci jednoho ZigBee systému lze kombinovat produkty různých výrobců. Pokud instalujete svítidla SMART do již existujícího systému, nepotřebujete Wi-Fi jednotku ani aplikaci Smart Life. Svítidla nakonfigurujte a ovládejte v aplikaci dodané s vaším systémem.
Pro bezproblémové nastavení a ovládání svítidel SMART doporučujeme použít Wi-Fi jednotku SMART (obj.č. 66385).
- Ovládání mobilním telefonem
- Plynule stmívatelné
- RGB barevné spektrum
- Automatický provoz dle časového plánu
- Možnost sdružení více svítidel do zón
- svítidlo Round 50 SMART s napájecím kabelem délky 1,5 m
- RGB LED světelný zdroj o příkonu 5 W
- trn sloužící k ukotvení svítidla do zeminy
- nožičky pro zajištění stability svítidla na pevném povrchu
Mobilní aplikace Smart Life je určena pro ovládání svítidel zapojených společně s Wi-Fi jednotkou SMART. Bez Wi-Fi brány (jednotka SMART nebo jiný ZigBee přístupový bod) nelze svítidla ovládat.
|
|
![]() |
![]() |
|
|
|
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Dosah bezdrátového připojení | 20 m |
| Energetická třída | A+ |
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Index podání barev CRI | 80 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | PE polyethylen |
| Montáž | zemní trn |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 5 W |
| Připojovací kabel | 1,5m H05RN-F |
| Regulace jasu | Ano |
| Rozměry | 50x50x50 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 25000 hodin |
| Světelný tok | 280 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ světelného zdroje | MR16 RGB |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Životnost - počet zapnutí | 10000 |
Příslušenství3

ArtLights Wi-Fi jednotka SMART
1 207,58 Kč s DPH

ArtLights Bezdrátové pohybové čidlo SMART
1 148,29 Kč s DPH

ArtLights SMART LED MR16, GU5.3, 12 V AC, 5 W
526,35 Kč s DPH
Související produkty8

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
1 744,82 Kč s DPH

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
229,90 Kč s DPH

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
500,94 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
273,46 Kč s DPH

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
1 079,32 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
307,34 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
653,40 Kč s DPH

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
142,78 Kč s DPH
Alternativní produkty6

ArtLights Arco 40 SMART, 5 W, RGB LED
2 334,09 Kč s DPH

ArtLights Rubum SMART, 5 W, RGB LED
1 824,68 Kč s DPH

ArtLights Focus SMART, 5 W, RGB LED
1 098,68 Kč s DPH

ArtLights Arcus SMART, 5 W, RGB LED
1 551,22 Kč s DPH

ArtLights Round 30 SMART, 5 W, RGB LED
2 677,73 Kč s DPH

ArtLights Round 40 SMART, 5 W, RGB LED
4 026,88 Kč s DPH








