ArtLights ROUND 40 PLUS, 5 W, RGB LED
ArtLights ROUND 40 PLUS, 5 W, RGB LED
Dekorativní svítidlo 12V AC s RGB LED světelným zdrojem 5 W. Ovládání mobilním telefonem. Průměr koule 40 cm. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66573Doprava a platba
2 824 Kč bez DPH (3 417,04 Kč s DPH)
Dekorativní svítidlo 12V AC s RGB LED světelným zdrojem 5 W. Ovládání mobilním telefonem. Průměr koule 40 cm. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66573Doprava a platba
Použití
Round 40 Plus je určeno pro dotváření atmosféry ve Vaší zahradě. Je vhodné pro použití v blízkosti exponovaných a často obývaných ploch, zahradních sezení a teras. Svítidlo je dodáváno včetně RGB LED světelného zdroje o příkonu 5 W.Round 40 Plus lze ovládat přes Bluetooth pomocí aplikace v mobilním telefonu. Ovládání není pouze o prostém zapnutí/vypnutí či změně barevného spektra. Osvětlení lze díky mobilní aplikaci plně automatizovat a při zapojení více svítidel můžete vytvářet zóny a výrazně tak zjednodušit správu většího osvětlovacího systému. Focus Plus lze snadno zapojit i do staršího Artlights systému.
Specifikace
- Ovládání pomocí aplikace v mobilním telefonu
- Bluetooth
- Plynule stmívatelné
- RGB barevné spektrum
- Automatický provoz dle časového plánu
- Možnost sdružení více svítidel do zón
Balení obsahuje:
- Round 40 Plus s napájecím kabelem délky 1,5 m
- RGB LED světelný zdroj o příkonu 5 W
- trn sloužící k ukotvení svítidla do zeminy
- nožičky pro zajištění stability svítidla na pevném povrchu
Balení neobsahuje transformátor.
Bezplatnou aplikaci Garden Lights Plus stáhnete z Google Play nebo App Storu. Podporovány jsou pouze systémy Android 5 resp. iOS10 a novější.
Svítidlo nelze použít zároveň s Pohybovým čidlem (obj. č. 66646), Soumrakovým spínačem (obj. č. 66645), Dálkovým ovladačem (obj. č. 66640) nebo Ovladačem Switch Plus (obj.č. 66648).
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Energetická třída | A+ |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Index podání barev CRI | 80 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | PE polyethylen |
| Montáž | zemní trn |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 5 W |
| Připojovací kabel | 1,5m H05RN-F |
| Regulace jasu | Ano |
| Rozměry | 40x40x40 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 25000 hodin |
| Světelný tok | 370 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ patice | GU5.3 |
| Typ světelného zdroje | MR16 RGB |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Životnost - počet zapnutí | 10000 |
Příslušenství1

ArtLights Power LED MR16, 12 V AC, 5 W, RGB, SMART
931,70 Kč s DPH
Související produkty8

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
229,90 Kč s DPH

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
500,94 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
273,46 Kč s DPH

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
1 079,32 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
307,34 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
653,40 Kč s DPH

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
142,78 Kč s DPH

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-3
142,78 Kč s DPH
Alternativní produkty3

ArtLights Focus Plus, 5 W, RGB LED
1 349,15 Kč s DPH

ArtLights Arco 40 Plus, 5 W, RGB LED
2 643,85 Kč s DPH

ArtLights ROUND 30 PLUS, 5 W, RGB LED
2 382,49 Kč s DPH



